AISC-0603HP-33NJ-T
MFR.Part #
AISC-0603HP-33NJ-T
JLCPCB Part #
C7214067
Package
SMD,1.8x1.1mm
Description
170mΩ 33nH 680mA ±5% SMD,1.8x1.1mm Power Inductors ROHS