AIMC-0402HQ-11NH-T
Extended
Manufacturer
Abracon LLC
MFR.Part #
AIMC-0402HQ-11NH-T
JLCPCB Part #
C2049051
Package
0402
Description
11nH 200mΩ 22@250MHz 4GHz 500mA ±3% 0402 Inductors (SMD) ROHS