CTTF0402F-27NH
MFR.Part #
CTTF0402F-27NH
JLCPCB Part #
C5580345
Description
13@500MHz 2.5Ω 27nH 3.25GHz 75mA ±3% 0402 Inductors (SMD) ROHS