AIMC-0402HQ-15NH-T
MFR.Part #
AIMC-0402HQ-15NH-T
JLCPCB Part #
C2048975
Package
0402
Description
15nH 220mΩ 22@250MHz 430mA 4GHz ±3% 0402 Inductors (SMD) ROHS