ELJ-QF3N6ZF
MFR.Part #
ELJ-QF3N6ZF
JLCPCB Part #
C6613268
Description
10@100MHz 140mΩ 3.6nH 380mA 5.3GHz 0402 Inductors (SMD) ROHS