AICC-02-271K-T
Extended
Manufacturer
Abracon LLC
MFR.Part #
AICC-02-271K-T
JLCPCB Part #
C17403652
Package
Plugin,D2.8xL6.2mm
Description
10.5Ω 120mA 270uH 3.7MHz 60@796kHz ±10% 插件,D2.8xL6.2mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS