AICC-02-470K-T
MFR.Part #
AICC-02-470K-T
JLCPCB Part #
C17586377
Description
2.6Ω 205mA 47uH 60@2.52MHz 8.5MHz ±10% 插件,D2.8xL6.2mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS