AICC-02-5R6M-T
MFR.Part #
AICC-02-5R6M-T
JLCPCB Part #
C17249216
Description
400mΩ 40MHz 45@7.96MHz 5.6uH 500mA ±20% Plugin,D2.8xL6.2mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS