AIAP-03-222K
Extended
Manufacturer
Abracon LLC
MFR.Part #
AIAP-03-222K
JLCPCB Part #
C186783
Package
Plugin,D11.4xL22.9mm
Description
2.2mH 2Ω 580mA ±10% 插件,D11.4xL22.9mm Power Inductors ROHS