AIAC-0805C-22NK-T
Extended
Manufacturer
Abracon LLC
MFR.Part #
AIAC-0805C-22NK-T
JLCPCB Part #
C2045195
Package
SMD,1.8x2.9mm
Description
12.9mΩ 22nH 550mA ±10% SMD,1.8x2.9mm Power Inductors ROHS