AIMC-0201-4N7S-T
MFR.Part #
AIMC-0201-4N7S-T
JLCPCB Part #
C2047913
Package
0201
Description
200mA 4.7nH 500mΩ 5@100MHz 8.5GHz 0201 Inductors (SMD) ROHS