ATFC-0402-7N2B-T
MFR.Part #
ATFC-0402-7N2B-T
JLCPCB Part #
C19488560
Package
0402
Description
1.05Ω 13@500MHz 260mA 7.2nH 0402 Inductors (SMD) ROHS