AIAC-0805C-3N9K-T
Extended
Manufacturer
Abracon LLC
MFR.Part #
AIAC-0805C-3N9K-T
JLCPCB Part #
C2045207
Package
SMD,1.8x2.9mm
Description
1.2A 2.6mΩ 3.9nH ±10% SMD,1.8x2.9mm Power Inductors ROHS