AIAC-0805C-5N6K-T
MFR.Part #
AIAC-0805C-5N6K-T
JLCPCB Part #
C2050300
Package
SMD,1.8x2.9mm
Description
3.7mΩ 5.6nH 950mA ±10% SMD,1.8x2.9mm Power Inductors ROHS