ABLNO-V-81.920MHZ
MFR.Part #
ABLNO-V-81.920MHZ
JLCPCB Part #
C1671261
Package
SMD-4P,14.3x8.7mm
Description
-40℃~+85℃ 25mA 3.3V 81.92MHz LVCMOS ±18ppm SMD-4P,14.3x8.7mm Voltage-Controlled Crystal Oscillators (VCXOs) ROHS