ABLNO-V-150.000MHZ
MFR.Part #
ABLNO-V-150.000MHZ
JLCPCB Part #
C1687977
Package
SMD-4P,14.3x8.7mm
Description
-40℃~+85℃ 150MHz 3.3V 40mA LVCMOS ±18ppm SMD-4P,14.3x8.7mm Voltage-Controlled Crystal Oscillators (VCXOs) ROHS