ASMCI-0603-100N-T
MFR.Part #
ASMCI-0603-100N-T
JLCPCB Part #
C6126296
Package
0603
Description
10uH 20MHz 50mA 900mΩ ±30% 0603 Inductors (SMD) ROHS