ABLNO-V-155.520MHZ
MFR.Part #
ABLNO-V-155.520MHZ
JLCPCB Part #
C1687989
Package
SMD-4P,14.3x8.7mm
Description
-40℃~+85℃ 155.52MHz 3.3V 40mA LVCMOS ±18ppm SMD-4P,14.3x8.7mm Voltage-Controlled Crystal Oscillators (VCXOs) ROHS