ABLJO-V-155.520MHZ
MFR.Part #
ABLJO-V-155.520MHZ
JLCPCB Part #
C1688261
Package
SMD-6P,14.3x8.7mm
Description
-40℃~+85℃ 155.52MHz 3.3V 40mA LVCMOS ±45ppm SMD-6P,14.3x8.7mm Voltage-Controlled Crystal Oscillators (VCXOs) ROHS