ABLNO-V-122.880MHZ
MFR.Part #
ABLNO-V-122.880MHZ
JLCPCB Part #
C6117098
Package
SMD-4P,14.3x8.7mm
Description
-40℃~+85℃ 122.88MHz 3.3V 35mA LVCMOS ±25ppm SMD-4P,14.3x8.7mm Voltage-Controlled Crystal Oscillators (VCXOs) ROHS