ABLNO-106.250MHZ-T2
Extended
Manufacturer
Abracon LLC
MFR.Part #
ABLNO-106.250MHZ-T2
JLCPCB Part #
C2028943
Package
SMD-4P,8.7x14.3mm
Description
-40℃~+85℃ 106.25MHz 3.3V 35mA LVCMOS SMD-4P,8.7x14.3mm Crystal Oscillators ROHS