ABLJO-106.250MHZ-T
MFR.Part #
ABLJO-106.250MHZ-T
JLCPCB Part #
C2021843
Package
SMD-6P,14.3x8.7mm
Description
-40℃~+85℃ 106.25MHz 3.3V 30mA LVCMOS SMD-6P,14.3x8.7mm Crystal Oscillators ROHS