ABLNO-156.250MHZ-T
MFR.Part #
ABLNO-156.250MHZ-T
JLCPCB Part #
C2025083
Package
SMD-4P,8.7x14.3mm
Description
-40℃~+85℃ 156.25MHz 3.3V 40mA LVCMOS SMD-4P,8.7x14.3mm Crystal Oscillators ROHS