ABLNO-98.304MHZ
MFR.Part #
ABLNO-98.304MHZ
JLCPCB Part #
C1688697
Package
SMD-4P,8.7x14.3mm
Description
-40℃~+85℃ 25mA 3.3V 98.304MHz LVCMOS SMD-4P,8.7x14.3mm Crystal Oscillators ROHS