ABLJO-V-106.250MHZ
MFR.Part #
ABLJO-V-106.250MHZ
JLCPCB Part #
C1687979
Package
SMD-6P,14.3x8.7mm
Description
-40℃~+85℃ 106.25MHz 3.3V 30mA LVCMOS ±45ppm SMD-6P,14.3x8.7mm Voltage-Controlled Crystal Oscillators (VCXOs) ROHS