ABLNO-V-106.250MHZ
MFR.Part #
ABLNO-V-106.250MHZ
JLCPCB Part #
C1689015
Package
SMD-4P,14.3x8.7mm
Description
-40℃~+85℃ 106.25MHz 3.3V 35mA LVCMOS ±18ppm SMD-4P,14.3x8.7mm Voltage-Controlled Crystal Oscillators (VCXOs) ROHS