APCW2012-221P2T
MFR.Part #
APCW2012-221P2T
JLCPCB Part #
C6364815
Package
SMD-4P,2x1.2mm
Description
-40℃~+85℃ 10MΩ 2 220Ω@100MHz 300mA 400mΩ 50V SMD-4P,2x1.2mm Common Mode Filters ROHS