APH1265T8R2M
MFR.Part #
APH1265T8R2M
JLCPCB Part #
C5349643
Package
SMD,13.5x12.8mm
Description
12A 14mΩ 16A 8.2uH Molded Inductor ±20% SMD,13.5x12.8mm Power Inductors ROHS