ANR3015T1R5N
MFR.Part #
ANR3015T1R5N
JLCPCB Part #
C7497056
Package
SMD,3x3mm
Description
1.5uH 2.2A 2.7A Magnetic Shielded Inductor ±30% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS