ANR6045T1R0N
MFR.Part #
ANR6045T1R0N
JLCPCB Part #
C7497118
Package
SMD,6x6mm
Description
10A 1uH 5.6A Magnetic Shielded Inductor ±30% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS