ANR4030T8R2M
MFR.Part #
ANR4030T8R2M
JLCPCB Part #
C6808105
Package
SMD,4x4mm
Description
1.7A 2.3A 8.2uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS