APBE3216-310WTD13
MFR.Part #
APBE3216-310WTD13
JLCPCB Part #
C50326088
Description
-55℃~+125℃ 3.1A 31Ω@100MHz 40mΩ ±25% 1206 Ferrite Beads ROHS