APBE3216-800WTD13
MFR.Part #
APBE3216-800WTD13
JLCPCB Part #
C50326093
Description
-55℃~+125℃ 3.1A 70mΩ 80Ω@100MHz ±25% 1206 Ferrite Beads ROHS