APBD1005-700WTD12
MFR.Part #
APBD1005-700WTD12
JLCPCB Part #
C50325874
Package
0402
Description
-55℃~+125℃ 220mA 350mΩ 70Ω@100MHz ±25% 0402 Ferrite Beads ROHS