HI1206N520R-10
Extended
Manufacturer
Laird
MFR.Part #
HI1206N520R-10
JLCPCB Part #
C2614375
Package
1206
Description
1 3A 52Ω@100MHz ±25% 1206 Ferrite Beads ROHS