APCW3216-801P2T
MFR.Part #
APCW3216-801P2T
JLCPCB Part #
C7497126
Package
1206
Description
-40℃~+85℃ 10MΩ 2 240mA 50V 800Ω@100MHz 900mΩ 1206 Common Mode Filters ROHS