AHW2012FE1R5KTF
MFR.Part #
AHW2012FE1R5KTF
JLCPCB Part #
C7497039
Description
1.08A 1.5uH 130MHz 14 220mΩ Wire-wound chip inductor ±10% 0805 Inductors (SMD) ROHS