ANR4020T1R5N
MFR.Part #
ANR4020T1R5N
JLCPCB Part #
C7497073
Package
SMD,4x4mm
Description
1.5uH 3A 4.9A Magnetic Shielded Inductor ±30% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS