PRIM5020-351HS
MFR.Part #
PRIM5020-351HS
JLCPCB Part #
C54123451
Package
SMD-4P,5x4.8mm
Description
-40℃~+125℃ 10MΩ 2 20mΩ 3.5A 350Ω@100MHz 50V SMD-4P,5x4.8mm Common Mode Filters ROHS