SP1812R-273G
MFR.Part #
SP1812R-273G
JLCPCB Part #
C17394176
Package
SMD,4.8x3.4mm
Description
1Ω 27uH 400mA 430mA ±2% SMD,4.8x3.4mm Power Inductors ROHS