P1812R-223H
MFR.Part #
P1812R-223H
JLCPCB Part #
C17318192
Package
SMD,4.8x3.4mm
Description
1.2Ω 22uH 370mA 515mA ±3% SMD,4.8x3.4mm Power Inductors ROHS