SP1812-332G
Extended
Manufacturer
API Delevan
MFR.Part #
SP1812-332G
JLCPCB Part #
C17575536
Package
SMD,4.8x3.4mm
Description
1.06A 1.15A 180mΩ 3.3uH ±2% SMD,4.8x3.4mm Power Inductors