SP1210R-562H
MFR.Part #
SP1210R-562H
JLCPCB Part #
C5756316
Package
SMD,3.5x2.7mm
Description
5.6uH 550mA 570mΩ ±3% SMD,3.5x2.7mm Power Inductors ROHS