SC1812-6R8
Extended
Manufacturer
Bel Fuse
MFR.Part #
SC1812-6R8
JLCPCB Part #
C5905071
Package
SMD,4.8x3.4mm
Description
260mΩ 6.8uH 720mA ±20% SMD,4.8x3.4mm Power Inductors ROHS