S4924-271K
MFR.Part #
S4924-271K
JLCPCB Part #
C17543741
Package
SMD,12.8x6.1mm
Description
1.855A 1.855A 110mΩ 270nH ±10% SMD,12.8x6.1mm Power Inductors