SP1210R-103H
MFR.Part #
SP1210R-103H
JLCPCB Part #
C6681081
Package
SMD,3.5x2.7mm
Description
10uH 410mA 960mΩ ±3% SMD,3.5x2.7mm Power Inductors ROHS