PTKM150-40SM
MFR.Part #
PTKM150-40SM
JLCPCB Part #
C6629966
Package
SMD,14.5x14.2mm
Description
150uH 190mΩ 330mA ±10% SMD,14.5x14.2mm Power Inductors