SP1210R-561H
MFR.Part #
SP1210R-561H
JLCPCB Part #
C5756312
Package
SMD,3.5x2.7mm
Description
1.38A 1.72A 109mΩ 560nH ±3% SMD,3.5x2.7mm Power Inductors ROHS