SP1008R-104G
MFR.Part #
SP1008R-104G
JLCPCB Part #
C5756147
Package
SMD,2.9x2.7mm
Description
10.9Ω 100uH 102mA ±2% SMD,2.9x2.7mm Power Inductors ROHS