4302R-472G
MFR.Part #
4302R-472G
JLCPCB Part #
C17641653
Package
SMD,2.9x2.7mm
Description
2.3Ω 255mA 4.7uH ±2% SMD,2.9x2.7mm Power Inductors ROHS